Sala kinowa z systemami JBL Synthesis i Waterfall PRO

Zapraszamy do naszej sali kinowej prezentującej nasze możliwości w zakresie projektowania prywatnych sal kinowych oraz daje możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami w zakresie dźwięku przestrzennego i obrazu.

Zapraszamy do naszej sali kinowej prezentującej nasze możliwości w zakresie projektowania prywatnych sal kinowych oraz daje możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami w zakresie dźwięku przestrzennego i obrazu.

Prawdziwy dźwięk kinowy

W sali pokazujemy możliwości dwóch systemów nagłośnienia kinowego. Pierwszym z nich jest system JBL Synthesis 5.2, marki stanowiącej szczytowe osiągnięcie myśli inżynieryjnej grupy Harman. Reprodukuje on dźwięk w sposób, w jaki został nagrany przez inżynierów dźwięku pracujących nad filmem. Odpowiedni projekt akustyczny, dostosowanie głośników i wzmacniaczy do kubatury pomieszczenia i profesjonalna kalibracja, sprawiają, że udało się nam osiągnąć jakość zadowalającą nawet najbardziej wymagających koneserów kinowych doznań.

Drugim zainstalowanym systemem opiera się na profesjonalnych głośnikach kinowych francuskiej firmy Waterfall Audio. Ze względu na mniejszą głębokość głośniki te doskonale sprawdzają się pomieszczeniach o ograniczonej wielkości. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym (np. wielkość skoku membrany) generują dźwięk potężniejszy niż mógłby na to wskazywać ich rozmiar.

Oba systemy są ukryte za transparentnym akustycznie ekranem oraz w niewidoczny sposób zabudowane w ścianach.

Kinowy obraz

Za projekcję w naszej sali kinowej odpowiada projektor SIM2 Nero20th. Projektor wyprodukowała włoska firma SIM2, na całym świecie słynąca z innowacyjności, jakości i designu. W projektorze DLP, korzystającym z technologii Texas Instruments, źródłem światła jest LED o żywotności 20.000 godzin. Obraz jest jasny, ostry i pięknie realistyczny. Dzięki zastosowaniu sufitowej windy dla drugiego projektora, mamy możliwość łatwej prezentacji także innych modeli projektorów. System projekcyjny uzupełnia transparentny akustycznie ekran w formacie 16:9.

Unikalny styl

Sala została zaprojektowana i wykonana w charakterystycznym klubowym stylu. Wystrój wnętrz uzupełniają luksusowe włoskie meble i oprawy oświetleniowe Visionnaire.

Sterowanie oświetleniem sali i projekcją

Za sterowanie kinem odpowiada system Crestron, który z poziomu iPada pozwala na wybranie scen świetlnych, wybór źródła projekcji i intuicyjną obsługę.