Ekspozycja Loewe

Salon Art Cinema w Warszawie to jedyne miejsce w Polsce o statusie Loewe Gallery. Oznacza to, że prezentujemy największy wybór telewizorów i głośników Loewe w naszym kraju. Na ekspozycji można zobaczyć najnowsze modele Loewe telewizorów i wszystkie linie produktowe.


Loewe to niemiecki producent telewizorów klasy premium. Firma założona w 1923 roku po dzień dzisiejszy produkuje wyłącznie w niemieckim Kronach. Dzięki temu udaje się osiągnąć jakość, niedostępną dla innych producentów. Ponadto telewizory Loewe od zawsze wyróżniają się najwyższej klasy designem.

Cennik_detaliczny_Loewe.pdf

Obecnie w ofercie Loewe znajdują się  następujące linie produktowe:


Loewe bild 9

Zaprojektowany przez Bodo Sperleina model to połączenie wyrafinowania z minimalizmem. Źródłem inspiracji stylu telewizora to złote lata dwudzieste i art deco. Elementem wyróżniającym tę linię produktową jest ręcznie wykonana stalowa rama. Technologicznie bild 9 oferuje najnowocześniejszą technologię obrazu OLED UHD HDR oraz wszystkie techniczne funkcje (m.in. wbudowana nagrywarka, potrójny tuner telewizyjny, pełna paleta funkcji smart) oferowane przez Loewe, zintegrowany doskonały soundbar o mocy 120W. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: amber gold i grafitowej, w trzech opcjach montażowych i dwóch rozmiarach: 55 i 65 cali. Jego doskonałym uzupełnieniem są aktywne głośniki Loewe klang 9.

Dane_techniczne_bild_9.65.pdf

Dane_techniczne_bild_9.55.pdf

Dane_techniczne_klang_9.pdf


Loewe bild 7


Po premierze nazwany najpiękniejszym telewizorem Loewe. Model bild 7 wyróżnia się wyrafinowaną elegancją. Korzysta z najlepszej możliwej technologii obrazu OLED UHD i umożliwia obsługę HDR. Uzupełnieniem obrazu jest doskonały soundbar o mocy 120W. Dostępny w trzech rozmiarach 55, 65 i 77 cali. Aby stworzyć doskonały system kinowy wystarczy bezprzewodowo połączyć go z zestawem aktywnych głośników Loewe klang 5 i klang 5 subwoofer.

Dane_techniczne_bild7.77.pdf

Dane_techniczne_bild7.65.pdf

Dane_techniczne_bild7.55.pdf

Dane_techniczne_klang_5.pdf

Dane_techniczne_klang_5_subwoofer.pdf


Loewe bild 5

Model bild 5 to połączenie zmysłowości z najnowocześniejszą technologią. Projektując go Bodo Sperlein inspirował się stylem retro lat 60. Daje największe możliwości personalizacji. Korzysta z najlepszej technologii obrazu OLED UHD HDR.

Dane_techniczne_bild_5.55_5.65_OLED_zestaw.pdf

Dane_techniczne_bild_5.65_OLED_modulowy.pdf

Dane_techniczne_bild_5.55_OLED_modulowy.pdf


Loewe bild 4

Telewizor bild 4 stworzono z myślą o maksymalnym uproszczeniu drogi do najlepszego obrazu. Korzysta z najnowocześniejszych technologii, jest łatwy w instalacji i prosty w obsłudze. To idealny pakiet składający się z ekranu o grubości zaledwie 4,9 mm, 80 W głośnika i podstawy meblowej.

Dane_techniczne_bild_4.55.pdf


Loewe bild 3

Mniej znaczy więcej. Minimalistyczne wzornictwo modeli bild 3 oferuje ponadczasowy i nowoczesny wygląd. W zgodzie z filozofią Loewe to także techniczne wyrafinowanie i najwyższa jakość. Model bild 3.55 oled to pierwszy krok do świata tej najnowocześniejszej technologii obrazu. Modele w rozmiarach 43 i 49 cali pracują w oparciu o unowocześnioną technologię LCD.

Dane_techniczne_bild3.55.pdf

Dane_techniczne_bild3.49.pdf

Dane_techniczne_bild3.43.pdf


Loewe bild 1

Pierwszy krok do świata Loewe. Podstawowa linia produktowa, korzystająca z zaawansowanej technologii LCD i oferująca nowoczesny design. Dostępny w rozmiarach 32, 40, 55 i 65 cali.

Dane_techniczne_bild1.65.pdf

Dane_techniczne_bild1.40.pdf

Dane_techniczne_bild1.32.pdf


Dla architekta

Udostępniamy Państwu bibliotekę modeli 3D telewizorów Loewe, które ułatwiają proces projektowania.

modele3dtelewizorowloewe.pdf