Rezydencja położona w górach, podzielona na cztery niezależne strefy o nieco innych funkcjach – mieszkalną, gościnną, rekreacyjną i autonomiczną drugą część mieszkalną. Są one zintegrowane w jeden system zarządzający całym budynkiem. Inwestor wymagał systemu dającego bardzo rozbudowane funkcjonalności a jednocześnie prostego i intuicyjnego w obsłudze.

Stumetrowy apartament w ekskluzywnym kompleksie w centrum dużego miasta. Inwestorom zależało na systemie w pełni zintegrowanym, a jednocześnie maksymalnie prostym w obsłudze. Ze względu na to, że okna apartamentu położone są od strony ruchliwej ulicy, znaczną uwagę poświęcono doborowi materiałów dla rolet i zasłon, które z jednej strony zapewniają prywatność, z drugiej zaś chronią przed hałasem.

Sala kinowa będąca częścią instalacji w rezydencji stanowi centrum rozrywki dla ekstremalnie wymagającego w tym zakresie inwestora. Odpowiedni projekt akustyczny, doskonały system dźwięku i obrazu oraz koncepcja stylistyczna kina sprawiają, że ta prywatna sala kinowa jakością co najmniej dorównuje najlepszym salom kinowym na świecie. Sala kinowa otrzymała nagrodę CEDIA Awards 2015 w kategorii „Best Home Cinema £40.000-£100.000” tym samy została uznana za najlepszą w swojej kategorii w Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i Pakistanie.

Trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 600 m2 w którym wdrożono pełną integrację i możliwość sterowania wszystkimi systemami. Wykorzystuje niezwykle zaawansowane programowanie, które pozwala mieszkańcom na kontrolę każdego zastosowanego systemu począwszy od sterowania oświetleniem, zintegrowanego sterowania urządzeniami AV, poprzez nagłośnienie wielostrefowe, monitoring, system alarmowy, a skończywszy na zarządzaniu zużyciem energii.

Rezydencja w południowej Polsce. Wyjątkowy dom położony w odosobnieniu, mimo że znajduje się niemal w centrum dużego miasta. Rezydencję utrzymano w nowoczesnym stylu, który podkreśliliśmy umiejętnym wykorzystaniem sterowania oświetleniem i scen świetlnych oraz doborem urządzeń AV.

Rezydencja w południowej Polsce. Jest to przestronny, nowoczesny budynek z basenem na najwyższej kondygnacji. Inwestor chciał, żeby jego dom był nowoczesny zarówno pod względem technologii jak i stylu. Jednym z wymagań była możliwość zdalnego zarządzania domem oraz opcja jego wyłączenia przy pomocy jednego przycisku. Zainstalowaliśmy także najwyższej jakości urządzenia audio, które pozwoliły na uzyskanie doskonałej jakości dźwięku w każdej ze stref, w tym na basenie i tarasie. Dodając do tego system oświetleniowy i integrację uzyskujemy w pełni inteligentny budynek.

Apartament w południowej Polsce. Apartament powstał z połączenia trzech różnych apartamentów i znajduje się na ostatniej kondygnacji. Oznaczało to, że w praktyce instalacja bardzo przypominała montaż na jachtach, ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsca na okablowanie i instalację głośników. Inwestor zlecił stworzenia dla apartamentu w pełni zintegrowanego inteligentnego systemu.

Rezydencja w południowej Polsce. Mieszkańcom tej rezydencji o powierzchni 1700m2 szczególnie zależało na dostępności muzyki niemal we wszystkich pomieszczeniach budynku i na zewnątrz. W każdym z nich dźwięk miał być osiągalny z różnych źródeł, a jego głośność niezależnie regulowana. Jednym z założeń było także wykorzystanie serwera audio-wideo udostępniającego bogatą bibliotekę płyt CD, DVD i Blu-ray. Dzięki integracji sterowanie dźwiękiem i telewizją miało odbywać się przy pomocy jednego pilota.

Rezydencja w południowej Polsce. Przykład odrestaurowanego starego domu, w którym inwestor chciał zachować charakter wnętrz i uzupełnić go inteligentnymi rozwiązaniami z zakresu sterowania oświetleniem, nastrojowych scen świetlnych i dystrybucji dźwięku i obrazu.

Rezydencja w południowej Polsce. W przypadku tej inwestycji kluczowe było zainstalowanie systemu integrującego, który miał być maksymalnie prosty w obsłudze i opierający się głównie na klawiaturach. Sterowanie rozbudowanymi żyrandolami, wpisującymi się w styl rezydencji, wymagało szczególnych rozwiązań technicznych.