Nasza historia

Art Cinema to jedna z najlepszych na świecie firm zajmujących się technologiami inteligentnych budynków.

Art Cinema zajmuje się najnowocześniejszymi technologiami

związanymi m.in. z inteligentnymi budynkami i szeroko rozumianymi multimediami. Oferujemy doradztwo, wykonanie projektu oraz instalację najnowszych, najbardziej wymagających projektowo oraz technicznie, integrujących systemów sterowania, systemów sterowania oświetleniem, sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, nagłośnienia wielostrefowego, monitoringu i alarmu oraz najwyższej klasy urządzeń audio-wideo, zapewniających mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i rozrywkę.

Firma działa na rynku od ponad 20 lat,

a jej kompetencje potwierdzone są przez długą listę zadowolonych klientów oraz certyfikaty przyznawane przez producentów instalowanych systemów. Mamy za sobą ponad 360 ukończonych realizacji. Art Cinema już w 2004 roku została pierwszym polskim członkiem CEDIA, organizacji zrzeszającej najlepsze firmy instalacyjne na świecie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, firma zdobyła międzynarodowe uznanie, które potwierdzają nagrody przyznawane przez zespoły niezależnych ekspertów m.in.: za najlepszą salę kinową z 2015 roku, wyróżnienie w kategorii najlepszego zintegrowanego budynku w 2016 r. czy nagrody za najlepsze na świecie zastosowanie systemu oświetleniowego Lutron z 2014 i 2016 roku. Firma ma także bogate doświadczenie zdobyte na rynku komercyjnym m.in. podczas projektowania i realizacji największej wystawy multimedialnej w Polsce – Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, czy Muzeum w Kopalni Soli w Wieliczce.

W swoich projektach i instalacjach koncentrujemy się na zapewnieniu mieszkańcom komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej klasy rozrywki.

Zastosowana technologia oferuję wygodę, oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Inteligentny dom łączy domowe systemy w jeden zintegrowany i częściowo zautomatyzowany system, którym można łatwo sterować. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Mamy także oddział w Warszawie.

Nagrody:

Nasz profesjonalizm przekłada się na międzynarodowe uznanie i nagrody przyznawane przez zespoły niezależnych ekspertów.

Doświadczenie komercyjne:

Nasza firma zaprojektowała i zrealizowała instalacje multimedialne m.in. w: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Muzeum w Kopalni Soli w Wieliczce Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej.

20

Lat doświadczenia

11

Nagród

360

Realizacji