ART CINEMA

SIM2

Włoski producent oferuje najlepsze projektory do domowego kina. Dzięki współpracy z firmą Texas Instruments, twórcą DLP, Sim2 jako pierwszy na świecie opracował projektor oparty na chipsecie DarkChip3 i rewolucjonizował przemysł rozrywkowy autorską konstrukcją C3X. Dziś wciąż wyznacza standardy w zakresie technologii projekcyjnej. Firma inwestuje znaczną część środków na badania i rozwój. Efektem są konstrukcje doskonałe pod każdym, także stylistycznym, względem.

SSS Siedle

Niemiecki producent urządzeń do komunikacji w budynkach oferujący rozwiązania w ramach „architektury progu”. Od siedmiu pokoleń pozostaje firmą rodzinną. Jej rozwiązania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością technologiczną docenianą na europejskich i światowych rynkach.

TDG Audio

Amerykański producent głośników instalacyjnych. DaVinci Group została założona przez grupę liderów branży elektroniki użytkowej. Celem było stworzenie produktów dopasowanych do instalatorów i integratorów. Głośniki instalacyjne TDG są doskonałe także pod względem akustyki.

Waterfall

Waterfall jako pierwszy wprowadził na rynek nowy rodzaj kolumn głośnikowych - wykonanych ze szkła. Ze względu na dużą gęstość, szkło bardzo dobrze sprawdza się jako materiał obudowy - tłumi niepożądane drgania zapewniając nieskażoną reprodukcję dźwięku. Ponadto przezroczyste kolumny świetnie prezentują się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. W ofercie Waterfall'a znajdują się kolumny wolnostojące Niagara, Victoria Evo i Iguascu Evo, awangardowe, wykonane ze szkła i aluminium, ultracienkie Hurricane Evo (także do zabudowy w ścianie) oraz Elora Centrale. Uzupełnieniem oferty jest seria subwooferów High Force Evo oraz głośnik Serio.