ART CINEMA

Future Automation

Ponad 15 lat doświadczenia w branży custom installation pozwoliło na dogłębne zrozumienie wyzwań stawianych przed integratorami. Dzięki temu Future Automation oferuje opcje montażu urządzeń, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Mechanizmy maskujące, windy do urządzeń audio, niezawodne i wyjątkowe to produkty tej brytyjskiej firmy.

JBL Synthesis

Najlepsze doświadczenie kina w domu. JBL. Synthesis to marka obejmująca gamę kompletnych systemów do kina domowego, opartych o najnowsze technologie z dziedziny zarządzania dźwiękiem i akustyką pomieszczenia, opracowanych przez inżynierów JBL i Harman/Kardon.

LOEWE

Niemiecka marka Loewe od lat obecna jest na rynku telewizorów zaliczanych do klasy produktów premium. Od 1923 projektuje i produkuje najwyższej klasy urządzenia w Bawarii. Producent ten od zawsze stara się zadowolić najbardziej wymagających klientów, zarówno na rynku rodzimym, jak i w innych krajach europejskich, oferując im z jednej strony doskonałej jakości, nowoczesny sprzęt w postaci telewizorów i systemów kina domowego, z drugiej strony starając się stworzyć produkt odmienny od tych dostępnych na rynku.

Meridian Audio

Meridian Audio to brytyjski producent najwyższej klasy urządzeń audio. Historia sukcesu tej marki rozpoczęła się w 1977 r. To właśnie ta firma jako pierwsza opracowała aktywne głośniki (nie wymagające zewnętrznych wzmacniaczy). Dziś są klasą samą dla siebie pod względem technicznym, dodatkowo pozwalając na daleko idącą personalizację urządzeń.