ART CINEMA

Architettura Sonora

Architettura Sonora powstała w roku 2009. Połączenie jakości dźwięku, wyjątkowego designu i doświadczenia jednego z największych liderów profesjonalnego rynku audio B&C Speakers pozwoliło na stworzenie jednych z najpiękniejszych głośników dostępnych na rynku. Głośniki wykonane są z kamienia, kompozytu, ceramiki lub metalu. Wspaniały dźwięk podkreślony jest wyjątkowym i nietypowym wyglądem.

Brionvega

Brionvega to włoska marka sprzętu elektronicznego powstała w latach 60., wyróżniająca się niepodrabialnym stylem, która wyróżnia się niepodrabialnym stylem. Dziś w kultowych formach zaprojektowanych w latach. 60. umieszczana jest technologia, pozwalająca w pełni cieszyć się osiągnięciami współczesności.

Cornered Audio

Unikalny trójkątny design duńskich głośników sprawia, że idealnie sprawdzają się w dyskretnych i eleganckich instalacjach domowych. Szczególnie w rogach pomieszczeń, ale także na ścianach i w wielu innych zastosowaniach.

Crestron

Amerykańska firma Crestron zajmuje się produkcją systemów dla inteligentnego domu klasy high-end. Oferowane technologie umożliwiają prostą i intuicyjną kontrolę urządzeń elektronicznych i elektrycznych znajdujących się w domu. Crestron integruje sterowanie sprzętem AV, oświetleniem, roletami, HVAC i systemami bezpieczeństwa.